Wow.. ultima zi de liceu... ultimul clontzopel... . "One stage of our journey is over, another one begins.", cum zicea Gandalf. Au fost 4 ani frumosi... cu momente bune.. si momente mai putin bune... . Totul a inceput pe 15 septembrie 2003, intr-o zi de toamna... cand paseam...
V-ati gandit vreodata ca... fiecare decizie a noastra ne poate schimba viata ? V-ati gandit vreodata ca daca ati fi luat o alta decizie intr-o anumita situatie.. acum viata voastra ar fi fost cu totul altfel? V-ati gandit vreodata ce s-ar fi intamplat daca azi ai fi plecat cu...
Iata k inevitabilul s-a produs.. si DINAMO e campioana pentru a 18-a oara. A fost cel mai bun sezon al lui DINAMO de dupa 90 si sunt fericit k sunt contemporan cu aceste performante... acum ramane sa vedem ce facem si in cupele europene... DINAMO e Nr. 1